Weidmüller - Toebehoren/onderdelen voor schakelrelais - RIM 2 6/24VDC GN
Brutoprijs
5,06
Weidmüller - Toebehoren/onderdelen voor schakelrelais - RIM 2 6/24VDC GN
Ons artikelnummer
2239244
Artikelnummer fabrikant
8713720000
Type nummer
RIM 2 6/24VDC GN
EAN-code
4032248389872
Type toebehoren/onderdelen
Overig
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Ja
Productomschrijving
8713720000 RIM 2 6/24VDC GN TOEBEHOREN VOOR SCHAKELRELAIS
The protection module serves both to protect the relay module and the upstream control components.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2239244 |
| Artikelnummer fabrikant | 8713720000 |
| EAN-code | 4032248389872 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | RIDERSERIES FG |
| Type nummer | RIM 2 6/24VDC GN |
| Omschrijving | Protective suppressor circuit (relay), RIDERSERIES FG, 6…24 V DC, Free |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Overig |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,032 kg |
| Afmeting verpakking | 0,108 x 0,088 x 0,015 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 5,06 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8713720000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8713720000
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=8713720000
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=8713720000
Artikel bevat 1 st