Weidmüller - Schakelrelais - DRI424524LT
Brutoprijs
7,03
Weidmüller - Schakelrelais - DRI424524LT
Ons artikelnummer
2237571
Artikelnummer fabrikant
7760056343
Type nummer
DRI424524LT
EAN-code
6944169739903
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als wisselcontact
2
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
19.2 - 26.4 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7760056343 DRI424524LT SCHAKELRELAIS
Relay for switching, amplifying and multiplying digital signals with low electrical load. Small design
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2237571 |
| Artikelnummer fabrikant | 7760056343 |
| EAN-code | 6944169739903 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | D-SERIES DRI |
| Type nummer | DRI424524LT |
| Omschrijving | Miniature industrial relay, 24 V AC, red LED, 2 CO contact (AgSnO) , 2 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 19.2 - 26.4 V |
| Breedte | 13 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 31 mm |
| Diepte | 33.5 mm |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contact | Zilvertinoxide (AgSnO2) |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 250 - 250 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,457 kg |
| Afmeting verpakking | 0,151 x 0,075 x 0,048 m |
| Volle verpakking bevat | 20 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7,03 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=7760056343
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=7760056343
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=7760056343
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=7760056343
Artikel bevat 1 st