Weidmüller - Relaisvoet - SDI 2CO
Brutoprijs
3,90
Weidmüller - Relaisvoet - SDI 2CO
Ons artikelnummer
2237579
Artikelnummer fabrikant
7760056351
Type nummer
SDI 2CO
EAN-code
6944169739989
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Montagewijze
DIN-rail 35 mm
Met afneembare klemmen
Nee
Functionaliteitsuitbreiding mogelijk
Ja
Aantal pins
8
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7760056351 SDI 2CO RELAISVOET
Socket for accepting an industrial plug-in relay.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2237579 |
| Artikelnummer fabrikant | 7760056351 |
| EAN-code | 6944169739989 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relaisvoet |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | D-SERIES DRI |
| Type nummer | SDI 2CO |
| Omschrijving | Relay socket, IP20, 2 CO contact , 8 A, Screw connection |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Ja |
| Aantal pins | 8 |
| Breedte | 15.8 mm |
| Hoogte | 80.2 mm |
| Diepte | 61 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,425 kg |
| Afmeting verpakking | 0,161 x 0,084 x 0,064 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,90 per 1 st |
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=7760056351
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=7760056351
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=en&ObjectID=7760056351
http://catalog.weidmueller.com/cgi-bin/cm_syb.exe?Startup=externalAccess&UserID=webuser&Password=webuser&UserLang=en&CatalogStyle=pure&Caller=web&ObjectID=7760056351
Artikel bevat 1 st