Weidmüller - Schakelrelais - AMG ELM-6D CO
Brutoprijs
70,27
Weidmüller - Schakelrelais - AMG ELM-6D CO
Ons artikelnummer
2479060
Artikelnummer fabrikant
2082440000
Type nummer
AMG ELM-6D CO
EAN-code
4050118419368
Nom. stuurspanning bij DC
24 - 24 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
AMG ELM-6D CO VERMOGENSRELAIS
Electronic load monitor for monitoring downstream electric circuits
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2479060 |
| Artikelnummer fabrikant | 2082440000 |
| EAN-code | 4050118419368 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | maxGUARD |
| Type nummer | AMG ELM-6D CO |
| Omschrijving | Electronic load monitoring, Electronic fuse, 6 A, 24 V DC |
| Land van Oorsprong | SK |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 25 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,136 kg |
| Afmeting verpakking | 0,142 x 0,106 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 70,27 per 1 st |
Artikel bevat 1 st