Weidmüller - Eindplaat rijgklem - AMG EP 2010
Brutoprijs
2,84
Weidmüller - Eindplaat rijgklem - AMG EP 2010
Ons artikelnummer
2480466
Artikelnummer fabrikant
2495380000
Type nummer
AMG EP 2010
EAN-code
4050118505306
Kleur
Zwart
Dikte
8 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
AMG EP EINDPLAAT RIJGKLEM
End and intermediate plate for touch protection of live parts of terminal blocks. The plate is also used for the visually recognisable separation of electric circuits in order to avoid wiring errors.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2480466 |
| Artikelnummer fabrikant | 2495380000 |
| EAN-code | 4050118505306 |
| Artikelklasse (ETIM) | Eindplaat rijgklem |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | maxGUARD |
| Type nummer | AMG EP 2010 |
| Omschrijving | End and partition plate for terminals, black, Height: 125 mm, Width: 8 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 8 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 30 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,056 kg |
| Afmeting verpakking | 0,257 x 0,131 x 0,102 m |
| Volle verpakking bevat | 30 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,84 per 1 st |
Artikel bevat 1 st