Weidmüller - Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel) - SAI-4-M 3P IDC UT
Brutoprijs
63,10
Weidmüller - Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel) - SAI-4-M 3P IDC UT
Ons artikelnummer
2225517
Artikelnummer fabrikant
1760041000
Type nummer
SAI-4-M 3P IDC UT
EAN-code
4032248220274
Uitvoering connector voor stamkabel
Overig
Aansluitbare geleiderdoorsnede
0.08 - 1.5 mm²
Kabelwartel voor kabelbuitendiameter
1.2 - 1.6 mm
Aantal sensor-/actor-slots
4
Aantal kanalen per connectoraansluiting
3
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1760041000 SAI-4-M 3P IDC UT PASSIEVE SENSOR-/AKTOR VERDELE
Distributor for bundling several input signals on one central plug-in connector.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2225517 |
| Artikelnummer fabrikant | 1760041000 |
| EAN-code | 4032248220274 |
| Artikelklasse (ETIM) | Passieve sensor-/actor verdeler (zonder kabel) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | SAI Passive |
| Type nummer | SAI-4-M 3P IDC UT |
| Omschrijving | Sensor-actuator passive distributor (without cable), Flange-mounted ho |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Uitvoering connector voor stamkabel | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 0.08 - 1.5 mm² |
| Kabelwartel voor kabelbuitendiameter | 1.2 - 1.6 mm |
| Aantal sensor-/actor-slots | 4 |
| Aantal kanalen per connectoraansluiting | 3 |
| Breedte | 60 mm |
| Uitvoering aftakkingen sensor-/actorkabels | M12 |
| Aantal polen sensor-/actor-slots | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Bedrijfsspanning | 10 - 30 V |
| Max. stroombelastbaarheid per E/A-signaal | 4 A |
| Max. stroombelastbaarheid per aansluitsokkel | 4 A |
| Materiaal basis contactlichaam | Messing |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal isolatielichaam | PBT |
| Schroefdraadbus sensor-/actor-slots | M12 |
| Met LED indicatie | Ja |
| Met potentiaalscheiding | Ja |
| Aansluiting voor NPN-sensoren | Nee |
| Vastkabeluitvoering geschikt voor sleepketting | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Bedrijfstemperatuur | -20 - 90 °C |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 41.5 mm |
| Lengte | 102 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 45 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 2 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,233 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,068 x 0,049 m |
| Volle verpakking bevat | 2 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 63,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st