Weidmüller - Ronde connector, veldzijdig confectioneerbaar (industrieconnector) - SAI-SA-3-IDC
Brutoprijs
6,84
Weidmüller - Ronde connector, veldzijdig confectioneerbaar (industrieconnector) - SAI-SA-3-IDC
Ons artikelnummer
2241096
Artikelnummer fabrikant
9457720000
Type nummer
SAI-SA-3-IDC
EAN-code
4032248154869
Contactuitvoering
Pen
Uitvoering behuizing
Recht
Nom. (meet)stroom In
4 A
Nom. (meet)spanning
32 V
Vervuilingsgraad
3
Productomschrijving
9457720000 SAI-SA-3-IDC RECHTHOEKIGE CONNECTOR (INDUST
Circular connectors for the individual assembly of conductors. Space-saving design.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2241096 |
| Artikelnummer fabrikant | 9457720000 |
| EAN-code | 4032248154869 |
| Artikelklasse (ETIM) | Ronde connector, veldzijdig confectioneerbaar (industrieconnector) |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | |
| Type nummer | SAI-SA-3-IDC |
| Omschrijving | Round plug (field customisable), M12, none, pin, straight, Insulation |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Contactuitvoering | Pen |
| Uitvoering behuizing | Recht |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Nom. (meet)spanning | 32 V |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.25 - 0.25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.25 - 0.5 mm² |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insnijaansluiting |
| Materiaal contactcoating | Tin |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Type vergrendeling | Overig |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP67 |
| Aantal data contacten | 3 |
| Aantal vermogenscontacten | 3 |
| Aantal stuurcontacten | 3 |
| Voor buitendiameter kabel | 4 - 5.1 mm |
| Coating behuizing | Overig |
| Materiaal schroefdraadring | Zink drukgegoten |
| Afgeschermd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,014 kg |
| Afmeting verpakking | 0,151 x 0,101 x 0,016 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 6,84 per 1 st |
Artikel bevat 1 st