Weidmüller - Gelijkstroomvoedingseenheid - PRO TOP1 120W 24V 5A F
Brutoprijs
170,91
Weidmüller - Gelijkstroomvoedingseenheid - PRO TOP1 120W 24V 5A F
Ons artikelnummer
3080330
Artikelnummer fabrikant
2568980000
Type nummer
PRO TOP1 120W 24V 5A F
EAN-code
4050118579703
Spanningstype voedingsspanning
AC/DC
1e Secundaire spanning
22.5 - 28.8 V
Breedte
35 mm
Secundaire spanning instelbaar
Ja
Kortsluitvast
Ja
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
2568980000 Power supply, 120 W, 5 A @ 60 °C
Power supply unit for providing DC voltage.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3080330 |
| Artikelnummer fabrikant | 2568980000 |
| EAN-code | 4050118579703 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Weidmüller |
| Serie | PROtop |
| Type nummer | PRO TOP1 120W 24V 5A F |
| Omschrijving | Power supply, 120 W, 5 A @ 60 °C |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 1e Secundaire spanning | 22.5 - 28.8 V |
| Breedte | 35 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 100 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 340 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Opgenomen vermogen | 131.9 VA |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 130 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,938 kg |
| Afmeting verpakking | 0,185 x 0,167 x 0,096 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 170,91 per 1 st |
Artikel bevat 1 st