Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4BA10 3RV20214BA10 571509
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4BA10
Brutoprijs 121,00
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4BA10 3RV20214BA10 732966
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4BA10 3RV20214BA10 41709
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
3RV20214BA10
Type nummer
3RV2021-4BA10
EAN-code
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
13 - 20 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging
260 - 260 A
Faseuitvalgevoelig
Ja
Uitschakeltechniek
Magnetisch
Bedrijfsspanning (meetspanning)
690 - 690 V
121,00
Brutoprijs 121,00
In stock green icon Op voorraad: 35
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
3RV2021-4BA10 (14-20A) CIRCUIT-BREAKER SZ S0, FOR MOT
Circuit breaker size S0 for motor protection, CLASS 10 A-release 13...20 A N-release 260 A screw terminal Standard switching capacity Circuit breaker SIRIUS 3RV2 For motor protection for the reliable shutdown in the event of a short-circuit and for protect
Vermogenschakelaar uitvoering S0 voor de motorbeveiliging, Klasse 10 Spanningsbeveiliging 13 - 20 A Kortsluitingsbeveiliging 260 A Schroefaansluiting Standaard schakelvermogen Vermogensschakelaar SIRIUS 3RV2 voor motorbeveiliging voor het veilig uitschakelen bij kortsluiting, en bescherming van verbruikers en installatie tegen overbelasting, evenals voor de veilige ontkoppeling van de installatie van het net. De compacte en klimaatbestendige vermogensschakelaars zijn door hun geringe warmteproductie optimaal geschikt voor gebruik in verbruikersgedeelten, en natuurlijk ook voor IE3/IE4-motoren en evenzeer voor het schakelen van gelijkstroom. Wereldwijde goedkeuringen (bijvoorbeeld IEC en UL/CSA) en toepassing in systemen met ontploffingsgevaar (ATEX respectievelijk IEC Ex) zijn vanzelfsprekend
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2049302
Artikelnummer fabrikant 3RV20214BA10
EAN-code 4011209712522
Artikelklasse (ETIM) Motorbeveiligingsschakelaar
Merk Siemens
Serie
Type nummer 3RV2021-4BA10
Omschrijving vermogensschakelaar, S0, motorbeveiliging, class 10, overbelastingsbev
Land van Oorsprong DE
Technisch
Instelbereik overbelastingsbeveiliging 13 - 20 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging 260 - 260 A
Faseuitvalgevoelig Ja
Uitschakeltechniek Magnetisch
Bedrijfsspanning (meetspanning) 690 - 690 V
Breedte 45 mm
Nom. continustroom Iu 20 A
Nom. vermogen bij AC-3, 230 V 5.5 kW
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 7.5 kW
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit Schroefaansluiting
Apparaatbouwvorm Inbouwapparaat vaste inbouw techniek
Met geïntegreerd hulpcontact Nee
Met geïntegreerde onderspanningsspoel Nee
Aantal polen 3
Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC 55 kA
Beschermingsgraad (IP) IP20
Hoogte 97 mm
Diepte 97 mm