Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4DA10 3RV20214DA10 732966
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4DA10
Brutoprijs 147,00
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4DA10 3RV20214DA10 41709
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4DA10 3RV20214DA10 571509
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
3RV20214DA10
Type nummer
3RV2021-4DA10
EAN-code
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
18 - 25 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging
325 - 325 A
Bedrijfsspanning (meetspanning)
690 - 690 V
147,00
Brutoprijs 147,00
In stock green icon Op voorraad: 13
Productomschrijving
3RV2021-4DA10 (18-25A) CIRCUIT-BREAKER SZ S0, FOR MOT
Circuit breaker size S0 for motor protection, CLASS 10 A-release 18...25 A N-release 325 A Screw terminal Standard switching capacity Circuit breaker SIRIUS 3RV2 For motor protection for the reliable shutdown in the event of a short-circuit and for protect
Vermogenschakelaar uitvoering S0 voor de motorbeveiliging, Klasse 10 Spanningsbeveiliging 18 - 25 A Kortsluitingsbeveiliging 325 A Schroefaansluiting Standaard schakelvermogen Vermogensschakelaar SIRIUS 3RV2 voor motorbeveiliging voor het veilig uitschakelen bij kortsluiting, en bescherming van verbruikers en installatie tegen overbelasting, evenals voor de veilige ontkoppeling van de installatie van het net. De compacte en klimaatbestendige vermogensschakelaars zijn door hun geringe warmteproductie optimaal geschikt voor gebruik in verbruikersgedeelten, en natuurlijk ook voor IE3/IE4-motoren en evenzeer voor het schakelen van gelijkstroom. Wereldwijde goedkeuringen (bijvoorbeeld IEC en UL/CSA) en toepassing in systemen met ontploffingsgevaar (ATEX respectievelijk IEC Ex) zijn vanzelfsprekend
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2049312
Artikelnummer fabrikant 3RV20214DA10
EAN-code 4011209712546
Serie
Type nummer 3RV2021-4DA10
Omschrijving vermogensschakelaar, S0, motorbeveiliging, class 10, overbelastingsbev
Land van Oorsprong DE
Technisch
Instelbereik overbelastingsbeveiliging 18 - 25 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging 325 - 325 A
Faseuitvalgevoelig Ja
Uitschakeltechniek Magnetisch
Bedrijfsspanning (meetspanning) 690 - 690 V
Breedte 45 mm
Nom. continustroom Iu 25 A
Nom. vermogen bij AC-3, 230 V 5.5 kW
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 11 kW
Aantal polen 3
Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC 55 kA
Beschermingsgraad (IP) IP20
Hoogte 97 mm
Diepte 97 mm