Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4AA10 3RV20214AA10 732966
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4AA10
Brutoprijs 121,00
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4AA10 3RV20214AA10 41709
Siemens - Motorbeveiligingsschakelaar - 3RV2021-4AA10 3RV20214AA10 571509
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
3RV20214AA10
Type nummer
3RV2021-4AA10
EAN-code
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
10 - 16 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging
208 - 208 A
Bedrijfsspanning (meetspanning)
690 - 690 V
121,00
Brutoprijs 121,00
In stock green icon Op voorraad: 7
Productomschrijving
3RV2021-4AA10 (11-16A) CIRCUIT-BREAKER SZ S0, FOR MOT
Circuit breaker size S0 for motor protection, CLASS 10 A-release 10...16 A N-release 208 A screw terminal Standard switching capacity Circuit breaker SIRIUS 3RV2 For motor protection for the reliable shutdown in the event of a short-circuit and for protect
Vermogenschakelaar uitvoering S0 voor de motorbeveiliging, Klasse 10 Spanningsbeveiliging 10 - 16 A Kortsluitingsbeveiliging 208 A Schroefaansluiting Standaard schakelvermogen Vermogensschakelaar SIRIUS 3RV2 voor motorbeveiliging voor het veilig uitschakelen bij kortsluiting, en bescherming van verbruikers en installatie tegen overbelasting, evenals voor de veilige ontkoppeling van de installatie van het net. De compacte en klimaatbestendige vermogensschakelaars zijn door hun geringe warmteproductie optimaal geschikt voor gebruik in verbruikersgedeelten, en natuurlijk ook voor IE3/IE4-motoren en evenzeer voor het schakelen van gelijkstroom. Wereldwijde goedkeuringen (bijvoorbeeld IEC en UL/CSA) en toepassing in systemen met ontploffingsgevaar (ATEX respectievelijk IEC Ex) zijn vanzelfsprekend
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2049297
Artikelnummer fabrikant 3RV20214AA10
EAN-code 4011209712515
Serie
Type nummer 3RV2021-4AA10
Omschrijving vermogensschakelaar, S0, motorbeveiliging, class 10, overbelastingsbev
Land van Oorsprong DE
Technisch
Instelbereik overbelastingsbeveiliging 10 - 16 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging 208 - 208 A
Faseuitvalgevoelig Ja
Uitschakeltechniek Magnetisch
Bedrijfsspanning (meetspanning) 690 - 690 V
Breedte 45 mm
Nom. continustroom Iu 16 A
Nom. vermogen bij AC-3, 230 V 4 kW
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V 7.5 kW
Aantal polen 3
Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC 55 kA
Beschermingsgraad (IP) IP20
Hoogte 97 mm
Diepte 97 mm