Siemens - Gelijkstroomvoedingseenheid - 6EP3332-3SB00-0AX0
Aanbevelingen
Productomschrijving
6EP33323SB000AX0 POWER SUPPLY SITOP PSU4200, SINGLE-PHASE 24 V DC/3 A
SITOP PSU4200 1AC 24 V/3 A stabilized power supply PSU4200 input: 120/240 V AC output: 24 V DC/3 A The 1-phase SITOP PSU4200 power supplies are designed for basic requirements in industrial environments and offer all the key functions at an attractive price. The input with automatic voltage range switching supports connection to a variety of 1-phase supply networks. Thanks to the slim design, the power supply units require little space on the DIN rail, and their excellent efficiency ensures low thermal losses in the cabinet. To further increase 24 V availability, the SITOP PSU4200 power supply units canbe combined with buffer, DC UPS, redundancy and selectivity modules. Regardless of the industry or requirement: Siemens offers reliable and efficient power supplies for any plant.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4252115 |
| Artikelnummer fabrikant | 6EP33323SB000AX0 |
| EAN-code | 4025515156222 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 6EP3332-3SB00-0AX0 |
| Omschrijving | Power supply SITOP PSU4200, single-phase 24 V DC/3 A |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Breedte | 50 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 240 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Vermogensafgifte | 72 W |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Ja |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Inbouwhoogte | 225 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Hoogte | 135 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Inbouwbreedte | 50 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 45 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,175 x 0,068 x 0,181 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 65,30 per 1 st |
Downloads
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Links
Karakteristieken
Handleiding
https://sie.ag/2AGE65
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6EP3332-3SB00-0AX0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6EP3332-3SB00-0AX0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6EP3332-3SB00-0AX0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6EP3332-3SB00-0AX0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6EP3332-3SB00-0AX0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
https://youtu.be/UMW1DmPGagg?si=rn5snBX3V2ZCHKl-
Link to REACH information
Link to Product page
Artikel bevat 1 st