Siemens - Frequentieregelaar =< 1 kV - 6SL3210-1RE26-0UL0
Aanbevelingen
Productomschrijving
6SL32101RE260UL0 SINAMICS PM240P-2 IP20-FSD-U-400V-30KW
SINAMICS G120 POWER MODULE PM240P-2 UNFILTERED 3AC380-480V +10/-20% 47-63HZ OUTPUT HIGH OVERLOAD: 22KW FOR 150% 60S, 100% 240S; AMBIENT TEMP -20 TO +50 DEG C (HO) OUTPUT LOW OVERLOAD: 30kW FOR 135% 3S, 110% 57S,100% 240S AMBIENT TEMP -20 TO +40 DEG C (LO) 472 X 200 X 237 (HXWXD), FSD PROTECTION IP20 WITHOUT CONTROL UNIT AND PANEL APPROVED FOR CU FIRMWARE- VERSION V4.7 SP6 HF1 Power Module SINAMICS PM240P-2 Power Module degree of protection IP20 for industrial applications in the process industries for the SINAMICS G120P frequency converter. The Power Modules are available for use in the water/waste water sector and for industrial applications. The new PM240P-2 Power Modules are based on a new hardware platform, which permits a higher power density. The PM240P-2 Power Modules are also suitable for use in safety-related applications. In conjunction with an external tripping unit (e.g
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Frequentieregelaar =< 1 kV" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2507089 |
| Artikelnummer fabrikant | 6SL32101RE260UL0 |
| EAN-code | 4042948673393 |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Siemens |
| Serie | RNV_NA |
| Type nummer | 6SL3210-1RE26-0UL0 |
| Omschrijving | SINAMICS PM240P-2, 3AC 380-480 V, 30,00 kW, IP20 / UL open type, FSD |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 22 kW |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netfrequentie | 60 Hz |
| Max. uitgangsfrequentie | 550 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 30 kW |
| Breedte | 200 mm |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Nee |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Nee |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Nee |
| Type omvormer | U-omvormer |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 472 mm |
| Diepte | 237 mm |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 5 % |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | -10 % |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 60 A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 21,4 kg |
| Afmeting verpakking | 0,495 x 0,356 x 0,3 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.900,00 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3210-1RE26-0UL0/cat
Standards & regulation, certificaten etc.
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/6SL3210-1RE26-0UL0
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3210-1RE26-0UL0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3210-1RE26-0UL0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3210-1RE26-0UL0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/6SL3210-1RE26-0UL0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
https://youtu.be/d2i0UlkXuRU?si=zgzn6Vw6S6DsUkKp
https://youtu.be/7PLB-hiwY-4?si=85SFbCa_VEdPLXwQ
https://youtu.be/7M0QCp76eg4?si=MX7RXS9EsFQp-mVw
https://youtu.be/TpU0awZiX4I?si=yFDt9O9QFKnuWWOC
https://youtu.be/93RuB7oGV3k?si=VqWfb4ejAIkULTJV
https://youtu.be/OidRYzj6bQc?si=tYHuaicfr22jfPBJ
G120P - fast and easy installation
Link to REACH information
Deeplink REACH
Link to Product page
Artikel bevat 1 st