Siemens - Smeltpatroon (mes) - 3NE1021-0
Ons artikelnummer
1126591
Artikelnummer fabrikant
3NE10210
Type nummer
3NE1021-0
EAN-code
4011209132320
Nom. (meet)stroom
100 A
DIN-grootte
NH00
Nom. (meet)spanning
690 V
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
Overig
Uitvoering kenmelder
Bovenkenmelder
Productomschrijving
3NE1021-0 SITOR GR00 100A 690V
SITOR fuse link, with blade contacts, NH00, In: 100 A, gS, Un AC: 690 V, Un DC: 250 V, front indicator SITOR fuse link SENTRON .
SITOR-smeltpatroon, met mescontacten, NH00, In: 100 A, gS, Un AC: 690 V, Un DC: 250 V, bovenkenmelder SITOR-smeltpatroon SENTRON .
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1126591 |
| Artikelnummer fabrikant | 3NE10210 |
| EAN-code | 4011209132320 |
| Artikelklasse (ETIM) | Smeltpatroon (mes) |
| Merk | Siemens |
| Serie | |
| Type nummer | 3NE1021-0 |
| Omschrijving | SITOR-smeltpatroon, met mescontacten, NH00, In: 100 A, gS, Un AC: 690 |
| Land van Oorsprong | GR |
Technisch
| Nom. (meet)stroom | 100 A |
| DIN-grootte | NH00 |
| Nom. (meet)spanning | 690 V |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | Overig |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Spanningstype | AC/DC |
| Nom. afschakelvermogen | 100 kA |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 250 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 10 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 3 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,199 kg |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,092 x 0,071 m |
| Volle verpakking bevat | 3 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 123,00 per 1 st |
Media
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3NE1021-0
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/cat
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/product/3NE1021-0
Karakteristieken
Handleiding
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/ae
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/dl
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/faq
https://www.industry-mobile-support.siemens-info.com/#/en/searchArticle/3NE1021-0/pm
Standards & regulation, certificaten etc.
Link to Product page
Artikel bevat 1 st