Schneider Electric - Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule - STBACI1400K
Aanbevelingen
Productomschrijving
STBACI1400K MODICON STB, 8 ANALOGE IN
Dit product maakt deel uit van de Modicon STB-serie, een aanbod van modulaire gedistribueerde I/O. Deze analoge standaardinvoerkit is een accessoireset van Programmable Logic Controllers (PLC) en Programmable Automation Controllers (PAC). Het heeft 8 analoge ingangen (stroom 0mA tot 20mA, 4mA tot 20mA) met 15bit plus tekenresolutie. Dit product is compatibel met de meeste grote veldbusnetwerken. Het is een analoge ingangskit met een nominale voedingsspanning van 24V DC en een stroomverbruik van 90mA bij 5V DC voor de logische bus. Het steunt hete ruilmiddelreserve, vereist de standaardmodule van de typenetwerkinterface (NIM). Het is een IP20-gecertificeerd product. De afmetingen zijn 128,3 mm (breedte) x 70 mm (diepte) x 18,4 mm (hoogte). Het is geschikt voor verpakking, botteling, assemblage, distributie, textiel, drukkerijen en halfgeleidertoepassingen. Dit product is gecertificeerd door FM Class 1 Division 2, ATEX categorie 3G, CE, UL, CSA en C-Tick. Deze kit is geschikt voor gebru
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2341460 |
| Artikelnummer fabrikant | STBACI1400K |
| EAN-code | 3595863948400 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon STB |
| Type nummer | STBACI1400K |
| Omschrijving | Modicon STB - 8 analoge ingangen 0(4)-20mA 15 bit + teken - met basis |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ingang, stroom | Ja |
| Breedte | 128.3 mm |
| Ingang, spanning | Nee |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Ingangssignaal configureerbaar | Ja |
| Analoge ingangen, resolutie | 15 Bit |
| Uitgang, stroom | Nee |
| Uitgang, spanning | Nee |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Nee |
| Aantal analoge ingangen | 8 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Configureerbare analoge ingangen | Ja |
| Configureerbare analoge uitgangen | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Ja |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Categorie volgens EN 954-1 | 1 |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 3G |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Overig |
| Hoogte | 18.4 mm |
| Diepte | 70 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,147 kg |
| Afmeting verpakking | 0,13 x 0,08 x 0,025 M |
| Volle verpakking bevat | 28 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 492,85 per 1 st |
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/STBACI1400K
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st