Schneider Electric - Rechthoekige connector, set (industrieconnector) - STBXTS1100
Ons artikelnummer
1051496
Artikelnummer fabrikant
STBXTS1100
Type nummer
STBXTS1100
EAN-code
3595862054621
Contactuitvoering
Overig
Hoogte
23.11 mm
Breedte
14 mm
Aantal insteekcontactrijen
0
Nom. (meet)stroom In
0 A
Productomschrijving
STB-XTS1100 CONNECTOR A 20 ST.
Modicon STB - 6-pins verwijderbare connector voor digitale I/O-module - 20 stuks
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1051496 |
| Artikelnummer fabrikant | STBXTS1100 |
| EAN-code | 3595862054621 |
| Artikelklasse (ETIM) | Rechthoekige connector, set (industrieconnector) |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon STB |
| Type nummer | STBXTS1100 |
| Omschrijving | Modicon STB - Verwijderbare 6-PINs connector voor digitale I/O module |
| Land van Oorsprong | FR |
Technisch
| Contactuitvoering | Overig |
| Hoogte | 23.11 mm |
| Breedte | 14 mm |
| Aantal insteekcontactrijen | 0 |
| Nom. (meet)stroom In | 0 A |
| Overspanningscategorie | II |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Materiaal contactcoating | Overig |
| Materiaal contact | Overige niet-koperlegeringen |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Coating behuizing | Overig |
| Polarisatie | Overig |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Type vergrendeling | Overig |
| Montagewijze | Inzet |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Met aardgeleider | Nee |
| Beschermingsgraad (IP), gemonteerd | IP20 |
| Categorie voor Ethernetkabel | Overig |
| Diepte | 14.6 mm |
| Aantal polen | 0 |
| Coating behuizing | Overig |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Met afdichting | Nee |
| Positie kabeltoevoer | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 20 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,158 kg |
| Afmeting verpakking | 0,12 x 0,1 x 0,035 M |
| Volle verpakking bevat | 15 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 73,70 per 1 st |
Downloads
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel bij fabrikant
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/STBXTS1100
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/STBXTS1100
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 20 st