Phoenix Contact - Kabel-/adercodering - WMTB HF (55X25)R YE
Ons artikelnummer
2160705
Artikelnummer fabrikant
0830412
Type nummer
WMTB HF (55X25)R YE
EAN-code
4046356716048
Model
Rolvorm
Materiaal
Overig
Kabeldiameter
136 - 136 mm
Breedte
25 mm
Kleur
Geel
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
0830412 WMTB HF (55X25)R YE
Kabelmarker, rol, geel, niet gecodeerd, codeerbaar met: THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, THERMOMARK X1.2, THERMOMARK ROLL X1, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLL, montagetechniek: montage met kabelbinders, kabeldiameter: ≥ 6 mm, schrijfvlak: 55 x 25 mm, aantal afzonderlijke schildjes : 500
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2160705 |
| Artikelnummer fabrikant | 0830412 |
| EAN-code | 4046356716048 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel-/adercodering |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Kabelmarker |
| Type nummer | WMTB HF (55X25)R YE |
| Omschrijving | WMTB HF (55X25)R YE |
| Land van Oorsprong | DK |
Technisch
| Model | Rolvorm |
| Materiaal | Overig |
| Kabeldiameter | 136 - 136 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Kleur | Geel |
| Met tekstveld | Ja |
| Montagewijze | Overig |
| Hoogte | 55 mm |
| Type | Middenwandig |
| Vertanding | Geen |
| Fluorescerend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,034 kg |
| Afmeting verpakking | 0,225 x 0,115 x 0,095 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 747,66 per 1 st |
Artikel bevat 1 st