Phoenix Contact - Kabel-/adercodering - WMTB-AL (40X15)
Ons artikelnummer
2160796
Artikelnummer fabrikant
0830524
Type nummer
WMTB-AL (40X15)
EAN-code
4046356718660
Model
Overig
Materiaal
Aluminium
Kabeldiameter
136 - 136 mm
Breedte
15 mm
Kleur
Overig
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
0830524 WMTB-AL (40X15)
Kabelmarker, aluminium schildje, aluminiumkleurig, niet gecodeerd, codeerbaar met: BLUEMARK ID COLOR, BLUEMARK ID, BLUEMARK CLED, montagetechniek: montage met kabelbinders, kabeldiameter: > 4,6 mm, schrijfvlak: 40 x 15 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2160796 |
| Artikelnummer fabrikant | 0830524 |
| EAN-code | 4046356718660 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel-/adercodering |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Kabelmarker |
| Type nummer | WMTB-AL (40X15) |
| Omschrijving | WMTB-AL (40X15) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Materiaal | Aluminium |
| Kabeldiameter | 136 - 136 mm |
| Breedte | 15 mm |
| Kleur | Overig |
| Montagewijze | Overig |
| Hoogte | 59 mm |
| Type | Middenwandig |
| Vertanding | Geen |
| Fluorescerend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 19 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 45 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,002 kg |
| Afmeting verpakking | 0,113 x 0,082 x 0,032 M |
| Volle verpakking bevat | 45 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 554,45 per 100 st |
Artikel bevat 1 st