Phoenix Contact - Kabel-/adercodering - WML 5 (25X10)R YE
Ons artikelnummer
2160943
Artikelnummer fabrikant
0830673
Type nummer
WML 5 (25X10)R YE
EAN-code
4046356718486
Model
Rolvorm
Materiaal
Overig
Aderdiameter
3.2 - 5.1 mm
Kabeldiameter
3.2 - 5 mm
Breedte
2.4 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
0830673 WML 5 (25X10)R YE
Kabelcoderingsetiket, rol, geel, niet gecodeerd, codeerbaar met: THERMOMARK ROLLMASTER 300/600, THERMOMARK X1.2, THERMOMARK ROLL X1, THERMOMARK ROLL 2.0, THERMOMARK ROLL, montagetechniek: plakken, kabeldiameterbereik: 3 ... 5,1 mm, kabeldiameter: ≤ 5 mm, schrijfvlak: 25 x 10 mm, Aantal afzonderlijke schildjes : 3000
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2160943 |
| Artikelnummer fabrikant | 0830673 |
| EAN-code | 4046356718486 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel-/adercodering |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Kabelcoderingsetiket |
| Type nummer | WML 5 (25X10)R YE |
| Omschrijving | WML 5 (25X10)R YE |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Rolvorm |
| Materiaal | Overig |
| Aderdiameter | 3.2 - 5.1 mm |
| Kabeldiameter | 3.2 - 5 mm |
| Breedte | 2.4 mm |
| Kleur | Geel |
| Met tekstveld | Ja |
| Montagewijze | Overig |
| Type | Middenwandig |
| Vertanding | Geen |
| Fluorescerend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 71 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,62 kg |
| Afmeting verpakking | 0,11 x 0,113 x 0,125 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 771,74 per 1 st |
Artikel bevat 1 st