Phoenix Contact - Kabel-/adercodering - UCT-WMCO 7,5 (23X8)
Ons artikelnummer
1234529
Artikelnummer fabrikant
0832108
Type nummer
UCT-WMCO 7,5 (23X8)
EAN-code
4055626258676
Model
Kaartenvorm
Materiaal
Overig
Aderdiameter
6.8 - 7.5 mm
Kabeldiameter
6.8 - 7.5 mm
Lengte
10.13 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
0832108 UCT-WMCO 7,5 (23x8)
Adercodering, mat, wit, niet gecodeerd, codeerbaar met: TOPMARK NEO, TOPMARK LASER, BLUEMARK ID COLOR, BLUEMARK ID, BLUEMARK CLED, THERMOMARK PRIME, THERMOMARK CARD 2.0, THERMOMARK CARD, montagetechniek: opklikken, kabeldiameterbereik: 6,8 ... 7,5 mm, schrijfvlak: 23 x 8 mm, aantal afzonderlijke schildjes : 15
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1234529 |
| Artikelnummer fabrikant | 0832108 |
| EAN-code | 4055626258676 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kabel-/adercodering |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Adercodering |
| Type nummer | UCT-WMCO 7,5 (23X8) |
| Omschrijving | UCT-WMCO 7,5 (23X8) |
| Land van Oorsprong | PL |
Technisch
| Model | Kaartenvorm |
| Materiaal | Overig |
| Aderdiameter | 6.8 - 7.5 mm |
| Kabeldiameter | 6.8 - 7.5 mm |
| Lengte | 10.13 mm |
| Breedte | 23 mm |
| Kleur | Wit |
| Met tekstveld | Ja |
| Montagewijze | Overig |
| Type | Middenwandig |
| Vertanding | Geen |
| Fluorescerend | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 4 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,017 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,052 x 0,124 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 563,25 per 100 st |
Artikel bevat 1 st