Phoenix Contact - Grafisch paneel - ERS 1000-L WH
Brutoprijs
479,49
Phoenix Contact - Grafisch paneel - ERS 1000-L WH
Ons artikelnummer
4105389
Artikelnummer fabrikant
1222440
Type nummer
ERS 1000-L WH
EAN-code
4063151312244
Aantal HW-interfaces industrieel ethernet
0
Aantal HW-interfaces serieel RS-232
0
Aantal HW-interfaces serieel RS-422
0
Aantal HW-interfaces serieel RS-485
0
Aantal HW-interfaces serieel TTY
0
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
1222440 ERS 1000-L WH
Ruimtebedieningsapparaat met, 1x Ethernet (10/100 Mbit/s), LSA. (bussysteem:)
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4105389 |
| Artikelnummer fabrikant | 1222440 |
| EAN-code | 4063151312244 |
| Artikelklasse (ETIM) | Grafisch paneel |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Ruimtebedieningsapparaat |
| Type nummer | ERS 1000-L WH |
| Omschrijving | ERS 1000-L WH |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Met kleurendisplay | Nee |
| Met meldsysteem (incl. buffer en bevestiging) | Nee |
| Bedrijfstemperatuur | -10 - 40 °C |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| Aantal systeemtoetsen | 4 |
| Touch-technologie | Geen |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 48 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,214 kg |
| Afmeting verpakking | 0,114 x 0,106 x 0,054 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 479,49 per 1 st |
Artikel bevat 1 st