Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - ERS 1000-R POWER
Brutoprijs
601,61
Phoenix Contact - Gelijkstroomvoedingseenheid - ERS 1000-R POWER
Ons artikelnummer
4105407
Artikelnummer fabrikant
1225200
Type nummer
ERS 1000-R POWER
EAN-code
4063151317508
Breedte
35 mm
Geschikt voor railmontage
Ja
Wandmontage mogelijk
Nee
Inbouwhoogte
95 mm
Directe montage mogelijk
Nee
Productomschrijving
1225200 ERS 1000-R POWER
Ethernet-switch met geïntegreerde voeding voor kamerbedieningspanelen ERS 1000-R met voeding van de spanning op de Ethernet-kabel. De switch beschikt over 4 poorten en maakt via 2 poorten de lijnbekabeling van max. 2x 10 apparaten mogelijk.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Gelijkstroomvoedingseenheid" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4105407 |
| Artikelnummer fabrikant | 1225200 |
| EAN-code | 4063151317508 |
| Artikelklasse (ETIM) | Gelijkstroomvoedingseenheid |
| Merk | Phoenix Contact |
| Serie | Voeding |
| Type nummer | ERS 1000-R POWER |
| Omschrijving | ERS 1000-R POWER |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Breedte | 35 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Wandmontage mogelijk | Nee |
| Inbouwhoogte | 95 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Hoogte | 95 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 48 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,173 kg |
| Afmeting verpakking | 0,114 x 0,107 x 0,052 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 601,61 per 1 st |
Artikel bevat 1 st