Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 13966804
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC
Brutoprijs 125,80
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 12085231
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 11262895
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 184426
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 2140932
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 2136068
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 12085406
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 6988173
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 814268
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 813918
Omron - Tijdrelais - H3CR-A8E 24-48VAC/DC H3CR8098M 83574
Ons artikelnummer
Artikelnummer fabrikant
H3CR8098M
Type nummer
H3CR-A8E 24-48VAC/DC
EAN-code
Uitvoering elektrische aansluiting
Insteekaansluiting (Plug-in)
Functie opkomvertragend
Nee
Functie afvalvertragend
Nee
Functie inschakelwissend
Functie uitschakelwissend
125,80
Brutoprijs 125,80
In stock green icon Op voorraad: 6
Product usage unit quantity icon Artikel bevat 1 st
Verwacht over 1 werkdag
Productomschrijving
H3CRA8EACDC2448OMI TIJDRELAIS H3CR-A 48X48 MM MULTIFUNCTIE
Tijdrelais H3CR-A, 48x48 mm, multifunctie, uitgang: tijdbegrensd- en direct contact, 5 A - 250 VAC/30 VDC, 8 pinnen, ingang: 24 VAC/24 VDC, schroefaansluiting, tijdsbereik: 0,05s tot 300u
Specificaties
Algemeen
Ons artikelnummer 2093892
Artikelnummer fabrikant H3CR8098M
EAN-code 4548583553347
Artikelklasse (ETIM) Tijdrelais
Merk Omron
Serie Tijdrelais
Type nummer H3CR-A8E 24-48VAC/DC
Omschrijving Tijdrelais H3CR-A, 48x48 mm, multifunctie, uitgang: tijdbegrensd- en d
Land van Oorsprong ID
Technisch
Uitvoering elektrische aansluiting Insteekaansluiting (Plug-in)
Functie opkomvertragend Nee
Functie afvalvertragend Nee
Functie inschakelwissend Nee
Functie uitschakelwissend Nee
Breedte 48 mm
Functie ster-driehoek Nee
Functie pulsvormend Nee
Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd Nee
Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd Nee
Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel Nee
Klokfunctie, met puls beginnend, variabel Ja
Met insteeksokkel Nee
Bediening op afstand mogelijk Nee
Geschikt als afstandsbediening Nee
Opsteekbaar op hulpcontactblok Nee
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24 - 48 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz 24 - 48 V
Nom. stuurspanning bij DC 24 - 48 V
Type stuurspanning AC/DC
Tijdbereik 0.05 - 1080000 s
Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact 0
Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact 1
Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact 0
Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact 1
Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd Ja
Met halfgeleideruitgang Nee
Hoogte 48 mm
Diepte 68 mm
Nom. stroom 5 A
Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage Ja
Geschikt voor frontmontage Ja
Compleet apparaat met sokkel Nee
Frontmontage Ja
Materiaal contact inzetstuk Overig
Materiaal contact Overig
Materiaal contactcoating Zilver
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz 0 - 250 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz 0 - 250 V
Bedrijfsspanning bij DC 0 - 30 V