Omron - Relaisvoet - P3G-08
Brutoprijs
10,66
Omron - Relaisvoet - P3G-08
Ons artikelnummer
1046372
Artikelnummer fabrikant
H2C 9102H
Type nummer
P3G-08
EAN-code
4536854821035
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Montagewijze
Overig
Met afneembare klemmen
Nee
Functionaliteitsuitbreiding mogelijk
Nee
Aantal pins
8
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
P3G08 2 8-PENS SCHROEFRELAISV OET 45X45X22MM
8 pins voet voor tijdrelais of teller, schroefaansluiting
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1046372 |
| Artikelnummer fabrikant | H2C 9102H |
| EAN-code | 4536854821035 |
| Artikelklasse (ETIM) | Relaisvoet |
| Merk | Omron |
| Serie | Aansluitvoeten |
| Type nummer | P3G-08 |
| Omschrijving | 8 pins voet voor tijdrelais of teller, schroefaansluiting |
| Land van Oorsprong | JP |
Technisch
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Montagewijze | Overig |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 8 |
| Breedte | 42 mm |
| Hoogte | 27 mm |
| Diepte | 50 mm |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 11 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,66 per 1 st |
Artikel bevat 1 st