Omron - Frequentieregelaar =< 1 kV - Q2A-A2056-AAA
Ons artikelnummer
4066854
Artikelnummer fabrikant
AA054068M
Type nummer
Q2A-A2056-AAA
EAN-code
4549734959377
Netspanning
200 - 240 V
Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning
11 kW
Aantal fasen ingang
3
Aantal fasen uitgang
3
Netfrequentie
50/60 Hz
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
AA054068M FREQUENTIEREGELAAR Q 2A, 200 V, ND: 56 A / 15 KW, HD: 47 A / 11 KW, IP2
Frequentieregelaar Q2A, 200 V, ND: 56 A / 15 kW, HD: 47 A / 11 kW, IP20, max. uitgangsfrequentie 590 Hz
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Frequentieregelaar =< 1 kV" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4066854 |
| Artikelnummer fabrikant | AA054068M |
| EAN-code | 4549734959377 |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Omron |
| Serie | Frequentieregelaars |
| Type nummer | Q2A-A2056-AAA |
| Omschrijving | Frequentieregelaar Q2A, 200 V, ND: 56 A / 15 kW, HD: 47 A / 11 kW, IP2 |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Netspanning | 200 - 240 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 11 kW |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Max. uitgangsfrequentie | 590 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 15 kW |
| Breedte | 180 mm |
| Met bedieningselement | Ja |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 4 |
| Aantal interfaces PROFINET | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 1 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Met optische interface | Nee |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Geïntegreerde remchopper | Nee |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Type omvormer | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 300 mm |
| Diepte | 202 mm |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 5 % |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Max. uitgangsspanning | 240 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 56 A |
| Aantal analoge uitgangen | 2 |
| Aantal analoge ingangen | 3 |
| Aantal digitale uitgangen | 3 |
| Aantal digitale ingangen | 8 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 45 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 6,493 kg |
| Afmeting verpakking | 0,415 x 0,288 x 0,327 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.605,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st