Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-REM03K5010-IE
Ons artikelnummer
2358215
Artikelnummer fabrikant
AA029952D
Type nummer
AX-REM03K5010-IE
EAN-code
4547648873895
Type toebehoren/onderdelen
Remweerstand
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXREM03K5010IE REMWEERSTAND10 OHM 3,5 KW IP55 ZONDER THER
Remweerstand 10 ohm, 3,5 kW, IP55, zonder thermische beveiliging
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2358215 |
| Artikelnummer fabrikant | AA029952D |
| EAN-code | 4547648873895 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | Frequentieregelaars |
| Type nummer | AX-REM03K5010-IE |
| Omschrijving | Remweerstand 10 ohm, 3,5 kW, IP55, zonder thermische beveiliging |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Remweerstand |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 39 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 7,665 kg |
| Afmeting verpakking | 0,438 x 0,253 x 0,137 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 646,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st