Omron - Frequentieregelaar =< 1 kV - 3G3M1-A2004
Brutoprijs
466,90
Omron - Frequentieregelaar =< 1 kV - 3G3M1-A2004
Ons artikelnummer
4364563
Artikelnummer fabrikant
AA065760R
Type nummer
3G3M1-A2004
EAN-code
4549734865913
Netspanning
200 - 240 V
Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning
0.4 kW
Aantal fasen ingang
3
Aantal fasen uitgang
3
Netfrequentie
50/60 Hz
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
3G3M1A2004.1 M1 FREQUENTIEREGELAA R, 0,4/0,75 KW (HD/ND), 3,0/3,5 A (HD/ND), 200 VAC
M1 frequentieregelaar, 0,4/0,75 kW (HD/ND), 3,0/3,5 A (HD/ND), 200 VAC, 3~ ingang, OLV/CLV-besturing, STO (bedraad), max. uitgangsfrequentie 590 Hz
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4364563 |
| Artikelnummer fabrikant | AA065760R |
| EAN-code | 4549734865913 |
| Artikelklasse (ETIM) | Frequentieregelaar =< 1 kV |
| Merk | Omron |
| Serie | Inverter M1 |
| Type nummer | 3G3M1-A2004 |
| Omschrijving | M1 frequentieregelaar, 0,4/0,75 kW (HD/ND), 3,0/3,5 A (HD/ND), 200 VAC |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Netspanning | 200 - 240 V |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 0.4 kW |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Max. uitgangsfrequentie | 590 Hz |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 0.75 kW |
| Breedte | 68 mm |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 1 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Met optische interface | Nee |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 127 mm |
| Diepte | 113 mm |
| Max. uitgangsspanning | 240 V |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 3 A |
| Aantal analoge uitgangen | 1 |
| Aantal analoge ingangen | 3 |
| Aantal digitale uitgangen | 3 |
| Aantal digitale ingangen | 9 |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 466,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st