Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-REM00K1100-IE
Brutoprijs
34,47
Omron - Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar - AX-REM00K1100-IE
Ons artikelnummer
4218945
Artikelnummer fabrikant
AA063420M
Type nummer
AX-REM00K1100-IE
EAN-code
4549734844758
Type toebehoren/onderdelen
Remweerstand
Toebehoren
Ja
Onderdeel
Nee
Productomschrijving
AXREM00K1100IE BRAKING RESISTOR, 10
Braking resistor, 100 W, 100 ohm nominal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4218945 |
| Artikelnummer fabrikant | AA063420M |
| EAN-code | 4549734844758 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor frequentieregelaar |
| Merk | Omron |
| Serie | |
| Type nummer | AX-REM00K1100-IE |
| Omschrijving | Braking resistor, 100 W, 100 ohm nominal |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Remweerstand |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 40 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,098 kg |
| Afmeting verpakking | 0,136 x 0,054 x 0,037 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 34,47 per 1 st |
Artikel bevat 1 st