OBO - Vloercontactdoos - GESR7 10U 9011
Brutoprijs
95,55
OBO - Vloercontactdoos - GESR7 10U 9011
Ons artikelnummer
1118797
Artikelnummer fabrikant
7405456
Type nummer
GESR7 10U 9011
EAN-code
4012195103790
Geschikt voor natte reiniging
Nee
Geschikt voor vloergoot
Ja
Geschikt voor holle vloer
Ja
Geschikt voor dubbele vloer
Ja
Aantal apparaatbekers
3
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
7405456 GESR 7 INBOUWEENHEID
Inbpuweenheidmet greepbeugel voor maximaal 10 Module 45-apparaten in 2 universele dragers UT3 en een UT4, toepassing in kanaalsystemen en systeemvloeren in binnenopstelling.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1118797 |
| Artikelnummer fabrikant | 7405456 |
| EAN-code | 4012195103790 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vloercontactdoos |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | GESR7 10U 9011 |
| Omschrijving | Inbouweenheid voor universele montage Ø294x66 Polyamide graphitschwarz |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor natte reiniging | Nee |
| Geschikt voor vloergoot | Ja |
| Geschikt voor holle vloer | Ja |
| Geschikt voor dubbele vloer | Ja |
| Aantal apparaatbekers | 3 |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
| Met sparing vloerbedekking | Ja |
| Diepte vloerbedekkingsuitsparing | 10 mm |
| Beschermkader vloerbedekking | Ja |
| Min. inbouwdiepte | 78 mm |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Buitendiameter | 294 mm |
| Inbouwdiameter | 275 mm |
| Uitvoering deksel | Rond |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met kabeluitgang in deksel | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal deksel | Kunststof |
| Belasting deksel | 3 kN |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,505 kg |
| Afmeting verpakking | 0,294 x 0,294 x 0,066 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 95,55 per 1 st |
Artikel bevat 1 st