OBO - Montagedoos leidingwegen - UT4 45 4
Brutoprijs
14,22
OBO - Montagedoos leidingwegen - UT4 45 4
Ons artikelnummer
3046295
Artikelnummer fabrikant
7408727
Type nummer
UT4 45 4
EAN-code
4012196435265
Aantal inbouwposities
4
Aantal leidinginvoeringen
4
Lengte
208 mm
Breedte
76 mm
Diepte
40 mm
Productomschrijving
7408727 Universele drager Voor 4x Module 45 208x76x40, PA, grafietzwart, 9011
Universele drager met twee trekontlastingen, montagebruggen, scheidingsschot en afdekplaat UT4 P4 voor inbouw van 4 Module 45 apparaten in inbouweenheden met nominale grootte R7, R9 en 9.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3046295 |
| Artikelnummer fabrikant | 7408727 |
| EAN-code | 4012196435265 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagedoos leidingwegen |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | UT4 45 4 |
| Omschrijving | Universele drager Voor 4x Module 45 208x76x40 Polyamide graphitschwarz |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Aantal inbouwposities | 4 |
| Aantal leidinginvoeringen | 4 |
| Lengte | 208 mm |
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Model | Bekervorm |
| Aantal trekontlastingen | 2 |
| Materiaal | Polyamide (PA) |
| Installatietechniek | Rastermaat 45 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,135 kg |
| Afmeting verpakking | 0,216 x 0,076 x 0,04 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,22 per 1 st |
Artikel bevat 1 st