OBO - Netoverspanningsbeveiliging - V20-C 3+NPE-280
Brutoprijs
595,50
OBO - Netoverspanningsbeveiliging - V20-C 3+NPE-280
Ons artikelnummer
1170176
Artikelnummer fabrikant
5094656
Type nummer
V20-C 3+NPE-280
EAN-code
4012195240099
Netvorm
TN
Uitvoering polen
3+N/PE
Nom. ontladingsstootstroom (8/20)
20 kA
Nom. spanning AC
230 V
Max. continuspanning AC
280 V
Opvolger
Productomschrijving
5094656 V20-C3+NPE-280 OVERSPANNINGSBEVEILIGING
Overspanningsafleider type 2 • Complete eenheid, bestaande uit modules en bodemdeel, voorgemonteerd en aansluitklaar• Geschikt voor TN- en TT-netwerksystemen• Insteekbare modules, module kan zonder gereedschap van het bodemdeel worden losgemaakt• Incl. thermische en dynamische scheidingsinrichting• Met optische defectindicatie• Hoge stroomgeleidbaarheid bij lange levensduur• Gemarkeerde aansluitingenToepassingsvoorbeeld: woongebouwen, eengezinswoningen en industrie
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1170176 |
| Artikelnummer fabrikant | 5094656 |
| EAN-code | 4012195240099 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netoverspanningsbeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | V20-C 3+NPE-280 |
| Omschrijving | SurgeController V20 3-polig + NPE 280V |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Netvorm | TN |
| Uitvoering polen | 3+N/PE |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 20 kA |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Max. continuspanning AC | 280 V |
| Veiligheidsniveau | 1.3 kV |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | 4 TE (Rastermaat) |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. aderdoorsnede soepel | 25 mm² |
| Met meldcontact | Nee |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Max. ontladingsstootstroom (8/20) | 40 kA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,446 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,073 x 0,068 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 595,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st