OBO - Netoverspanningsbeveiliging - V20-3+NPE-280
Productomschrijving
5095253 V20-3+NPE 280V SURGECONTROLLER V20 3+NPE
Overspannings-afleider type 2• Voor overspanningsbeveiligings-potentiaalvereffening conform IEC 60364-4-44• Afleidvermogen tot 40 kA (8/20) per pool dankzij hoogvermogen varistoren• Modulaire insteekbare afleider met scheidingsinrichting en optische statusindicatie• Borgfunctie met trillingsbeveiliging en spanningscodering• Kunststof conform UL 94 V-0• De FS-varianten hebben een potentiaalvrij wisselcontact voor een extern signaalToepassing: potentiaalvereffening in hoofd- en onderverdelingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1250344 |
| Artikelnummer fabrikant | 5095253 |
| EAN-code | 4012196161331 |
| Artikelklasse (ETIM) | Netoverspanningsbeveiliging |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | V20-3+NPE-280 |
| Omschrijving | SurgeController V20 3-polig met NPE 280V |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Netvorm | Overig |
| Uitvoering polen | 3+N/PE |
| Nom. ontladingsstootstroom (8/20) | 20 kA |
| Nom. spanning AC | 230 V |
| Max. continuspanning AC | 280 V |
| Max. continuspanning DC | 350 V |
| Veiligheidsniveau | 1.3 kV |
| Veiligheidsniveau L-N | 1.3 kV |
| Veiligheidsniveau N-PE | 1.3 kV |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| DIN-grootte | 4 TE (Rastermaat) |
| Max. aderdoorsnede star (massief/meerdraads) | 35 mm² |
| Max. aderdoorsnede soepel | 35 mm² |
| Met meldcontact | Nee |
| Geïntegreerde voorzekering | Nee |
| Signalering op apparaat | Optisch |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Netvorm DC | Nee |
| Netvorm IT | Nee |
| Netvorm TN | Ja |
| Netvorm TN-C | Nee |
| Netvorm TN-C-S | Ja |
| Netvorm TN-S | Ja |
| Netvorm TT | Ja |
| Netvorm overig | Nee |
| Max. ontladingsstootstroom (8/20) | 40 kA |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,486 kg |
| Afmeting verpakking | 0,102 x 0,075 x 0,082 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 560,17 per 1 st |
Artikel bevat 1 st