OBO - Montagerail/-profiel - US 5 30 A4
Brutoprijs
240,71
OBO - Montagerail/-profiel - US 5 30 A4
Ons artikelnummer
3044597
Artikelnummer fabrikant
6341053
Type nummer
US 5 30 A4
EAN-code
4012195020981
Lengte
300 mm
Hoogte
50 mm
Breedte
50 mm
Materiaaldikte
2.5 mm
Profielvorm
U-profiel
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6341053 U-profiel 3-zijdig geperforeerd 50x50x300, V4A, A4
U-profiel op lengte. Afmetingen 50 x 50 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3044597 |
| Artikelnummer fabrikant | 6341053 |
| EAN-code | 4012195020981 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail/-profiel |
| Merk | OBO |
| Serie | US 5-Serie |
| Type nummer | US 5 30 A4 |
| Omschrijving | U-profiel 3-zijdig geperforeerd 50x50x300 Roestvast staal 1.4571 A4 1. |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Lengte | 300 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Materiaaldikte | 2.5 mm |
| Profielvorm | U-profiel |
| Model | 1-voudig profiel |
| Soort perforatie | 3 zijden geperforeerd |
| Met tanding | Nee |
| Afbreekbaar | Nee |
| Weerstandsmoment ly | 8.32 cm4 |
| Weerstandsmoment lz | 12.53 cm4 |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaalkwaliteit | Roest- en zuurbestendig staal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Oppervlaktetraagheidsmoment Iy | 8.32 cm4 |
| Oppervlaktetraagheidsmoment Iz | 12.53 cm4 |
| Weerstandsmoment Wy | 2.61 cm³ |
| Weerstandsmoment Wz | 5.01 cm³ |
| Gewicht | 0.73 kg |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,73 kg |
| Afmeting verpakking | 0,3 x 0,05 x 0,05 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 240,71 per 1 st |
Artikel bevat 1 st