OBO - Schroef/bout - FRS 10x25 A4
Brutoprijs
1.538,32
per 100
OBO - Schroef/bout - FRS 10x25 A4
Ons artikelnummer
3044860
Artikelnummer fabrikant
6407524
Type nummer
FRS 10x25 A4
EAN-code
4012195925262
Materiaal
Roestvaststaal (RVS)
Materiaalkwaliteit
RVS 316 (1.4401)
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Draadmaat (metrisch)
10
Sleutelwijdte
17 mm
Productomschrijving
6407524 Platkopbout RVS.316 met sluitring en moer M10x25, V4A, A4
Platkopbout met vierkante aanzet, inclusief sluitring en zeskantmoer.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3044860 |
| Artikelnummer fabrikant | 6407524 |
| EAN-code | 4012195925262 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schroef/bout |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | FRS 10x25 A4 |
| Omschrijving | Platkopbout met sluitring en moer M10x25 Roestvast staal 1.4401 A4 1.4 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Met moer | Ja |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,289 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,092 x 0,077 m |
| Volle verpakking bevat | 50 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.538,32 per 100 st |
Artikel bevat 1 st