OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBV 650 VS FT
Brutoprijs
716,73
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBV 650 VS FT
Ons artikelnummer
4272819
Artikelnummer fabrikant
6213359
Type nummer
LGBV 650 VS FT
EAN-code
4012196150014
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel ongeperforeerd
Scharnierend
Ja
Geschikt voor kabelladderhoogte
60 mm
Geschikt voor kabelladderbreedte
500 mm
Opvolger
Productomschrijving
6213359 SCHARNIERBOCHT VERTICA AL, MET VS-SPORT 60X500 STAHL TAUCHFEUERVERZINKT
Scharnierbocht 90°, verticaal, voor kabelladders met VS-sport met een zijhoogte van 60 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4272819 |
| Artikelnummer fabrikant | 6213359 |
| EAN-code | 4012196150014 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LGBV 650 VS FT |
| Omschrijving | Scharnierbocht verticaal, met VS-sport 60x500 Staal thermisch verzinkt |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel ongeperforeerd |
| Scharnierend | Ja |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 500 mm |
| Binnenstraal | 580 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Zijperforatie | Nee |
| Hoek | 90° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,698 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,125 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 716,73 per 1 st |
Artikel bevat 1 st