OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 650 FT
Brutoprijs
322,77
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 650 FT
Ons artikelnummer
3043966
Artikelnummer fabrikant
6225476
Type nummer
LGBE 650 FT
EAN-code
4012196445028
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel geperforeerd
Afbuiging (hoek)
Verstelbaar
Scharnierend
Nee
Geschikt voor kabelladderhoogte
60 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6225476 Bochtelement voor kabelladder 60x500, St, FT
Scharnierbochtelement met ingelaste sporten voor toepassing bij de kabelladders met zijhoogte 60 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043966 |
| Artikelnummer fabrikant | 6225476 |
| EAN-code | 4012196445028 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LGBE 650 FT |
| Omschrijving | Bochtelement voor kabelladder 60x500 Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Afbuiging (hoek) | Verstelbaar |
| Scharnierend | Nee |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 60 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 500 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Binnenstraal | 500 mm |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Stijgend/vallend |
| Zijperforatie | Nee |
| Hoek | Verstelbaar |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,37 kg |
| Afmeting verpakking | 0,15 x 0,125 x 0,065 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 322,77 per 1 st |
Artikel bevat 1 st