OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBV 115 VS FS
Brutoprijs
559,69
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBV 115 VS FS
Ons artikelnummer
4205799
Artikelnummer fabrikant
6218857
Type nummer
LGBV 115 VS FS
EAN-code
4012196160334
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel ongeperforeerd
Scharnierend
Ja
Geschikt voor kabelladderhoogte
110 mm
Geschikt voor kabelladderbreedte
500 mm
Opvolger
Productomschrijving
6218857 SCHARNIERBOCHT VERTICA AL. MET VS-SPORT 110X500. ST. FS
Scharnierbocht 90°, verticaal, voor alle types kabelladder met een zijhoogte van 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4205799 |
| Artikelnummer fabrikant | 6218857 |
| EAN-code | 4012196160334 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LGBV 115 VS FS |
| Omschrijving | Scharnierbocht verticaal, met VS-sport 110x500 Staal sendzimir verzink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel ongeperforeerd |
| Scharnierend | Ja |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 500 mm |
| Binnenstraal | 580 mm |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Zijperforatie | Nee |
| Hoek | 90° |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,997 kg |
| Afmeting verpakking | 0,235 x 0,148 x 0,088 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 559,69 per 1 st |
Artikel bevat 1 st