OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 1150 FS
Brutoprijs
301,42
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 1150 FS
Ons artikelnummer
3043976
Artikelnummer fabrikant
6225496
Type nummer
LGBE 1150 FS
EAN-code
4012196445073
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel geperforeerd
Afbuiging (hoek)
Verstelbaar
Scharnierend
Ja
Geschikt voor kabelladderhoogte
110 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6225496 Bochtelement voor kabelladder 110x500, St, FS
Scharnierbochtelement met ingelaste sporten voor toepassing bij de kabelladders met zijhoogte 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043976 |
| Artikelnummer fabrikant | 6225496 |
| EAN-code | 4012196445073 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LGBE 1150 FS |
| Omschrijving | Bochtelement voor kabelladder 110x500 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Afbuiging (hoek) | Verstelbaar |
| Scharnierend | Ja |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 500 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Binnenstraal | 500 mm |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Stijgend/vallend |
| Zijperforatie | Nee |
| Hoek | Verstelbaar |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,635 kg |
| Afmeting verpakking | 0,348 x 0,5 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 301,42 per 1 st |
Artikel bevat 1 st