OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 1160 FT
Brutoprijs
353,02
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 1160 FT
Ons artikelnummer
3043983
Artikelnummer fabrikant
6225520
Type nummer
LGBE 1160 FT
EAN-code
4012196445141
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel geperforeerd
Afbuiging (hoek)
Verstelbaar
Scharnierend
Ja
Geschikt voor kabelladderhoogte
110 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6225520 Bochtelement voor kabelladder 110x600, St, FT
Scharnierbochtelement met ingelaste sporten voor toepassing bij de kabelladders met zijhoogte 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043983 |
| Artikelnummer fabrikant | 6225520 |
| EAN-code | 4012196445141 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LGBE 1160 FT |
| Omschrijving | Bochtelement voor kabelladder 110x600 Staal thermisch verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Afbuiging (hoek) | Verstelbaar |
| Scharnierend | Ja |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 600 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Binnenstraal | 600 mm |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Stijgend/vallend |
| Zijperforatie | Nee |
| Hoek | Verstelbaar |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,881 kg |
| Afmeting verpakking | 0,348 x 0,6 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 353,02 per 1 st |
Artikel bevat 1 st