OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - LGVG 110 FT
Brutoprijs
77,08
OBO - Verbindingsstuk kabeldraagsysteem - LGVG 110 FT
Ons artikelnummer
3043832
Artikelnummer fabrikant
6216653
Type nummer
LGVG 110 FT
EAN-code
4012195065746
Model
Langs- en hoekverbinder
Scharnierende verbinder horizontaal
Nee
Scharnierende verbinder verticaal
Ja
Verbindingswijze
Schroefverbinder
Geschikt voor draadgoot
Nee
Productomschrijving
6216653 Scharnierverbinder voor kabelladder 114x360, St, FT
Scharnierverbinder als buitenverbinding voor de verbinding van kabelladders en hulpstukken met een zijhoogte van 110 mm, met doorlopende wandperforatie. De hoek is verticaal verstelbaar.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043832 |
| Artikelnummer fabrikant | 6216653 |
| EAN-code | 4012195065746 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbindingsstuk kabeldraagsysteem |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LGVG 110 FT |
| Omschrijving | Scharnierverbinder voor kabelladder 114x360 Staal thermisch verzinkt z |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Model | Langs- en hoekverbinder |
| Scharnierende verbinder horizontaal | Nee |
| Scharnierende verbinder verticaal | Ja |
| Verbindingswijze | Schroefverbinder |
| Geschikt voor draadgoot | Nee |
| Geschikt voor kabelladder | Ja |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 110 mm |
| Lengte | 360 mm |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Thermisch verzinkt (Hot-dip) |
| Kleur | Zink |
| Geschikt voor kabeldraagsysteemhoogte | 110 - 110 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 8,521 kg |
| Afmeting verpakking | 0,395 x 0,22 x 0,115 m |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 77,08 per 1 st |
Artikel bevat 1 st