OBO - Bedradingskoker - LKV N 75025
Brutoprijs
27,02
OBO - Bedradingskoker - LKV N 75025
Ons artikelnummer
2688558
Artikelnummer fabrikant
6178420
Type nummer
LKV N 75025
EAN-code
4012196013197
Hoogte
75 mm
Breedte
25 mm
Lengte
2000 mm
Halogeenvrij
Nee
Uitvoeringsvorm zijwand
Uitdrukpoorten
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6178420 BEDRADINGSKOKER 75X25X
Bedradingskoker conform NEN-EN 50085-2-3 incl. deksel en bodemperforatie, nokken in de zijgleuven voorkomen dat de kabels uit de koker vallen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2688558 |
| Artikelnummer fabrikant | 6178420 |
| EAN-code | 4012196013197 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bedradingskoker |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LKV N 75025 |
| Omschrijving | Bedradingskoker 75x25x2000 Polyvinylchloride steingrau RAL 7030 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Hoogte | 75 mm |
| Breedte | 25 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Uitvoeringsvorm zijwand | Uitdrukpoorten |
| Diameter | 0 mm |
| Sleufafstand | 12.5 mm |
| Sleufbreedte | 5 mm |
| Zelfdovend | Ja |
| Flexibel | Nee |
| Nuttige doorsnede | 1296 mm² |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Met bovendeel | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| RAL-nummer | 7030 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 40 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 2 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 21,21 kg |
| Afmeting verpakking | 2,012 x 0,176 x 0,209 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 27,02 per 1 st |
Artikel bevat 2 m