nVent Hoffman - Koelunit voor kast/lessenaar - CUVN10502
Ons artikelnummer
3085709
Artikelnummer fabrikant
CUVN10502
Type nummer
CUVN10502
EAN-code
8713574210943
Nuttig koelvermogen bij 35/35°C
1050 W
Hoogte
912 mm
Diepte
248 mm
Breedte
410 mm
Spanningstype
AC
Opvolger
Ons artikelnummer
4287708
Artikelnummer fabrikant
NXT12B0E1U00000
Type nummer
NXT12B0E1U00000
Productomschrijving
CUVN10502 Koelunit 1050 W, 230V, Plaatstaal, IP54, NEMA 12
Koelunit 1050 W, 230V, Plaatstaal, IP54, NEMA 12
Dit artikel is niet meer leverbaar. Opvolger: 4287708
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3085709 |
| Artikelnummer fabrikant | CUVN10502 |
| EAN-code | 8713574210943 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | Algemene Accessoires |
| Type nummer | CUVN10502 |
| Omschrijving | Koelunit 1050 W |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Nuttig koelvermogen bij 35/35°C | 1050 W |
| Hoogte | 912 mm |
| Diepte | 248 mm |
| Breedte | 410 mm |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 207 - 253 V |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Nee |
| Model | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 48,89 kg |
| Afmeting verpakking | 0,248 x 0,41 x 0,912 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
Artikel bevat 1 st