nVent Hoffman - Koelunit voor kast/lessenaar - NXT12B0E1U00000
Ons artikelnummer
4287708
Artikelnummer fabrikant
NXT12B0E1U00000
Type nummer
NXT12B0E1U00000
EAN-code
8713574423978
Hoogte
1000 mm
Diepte
250 mm
Breedte
400 mm
Spanningstype
AC
Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz
207 - 253 V
Productomschrijving
NXT12B0E1U00000 AC BINNEN 1250
Airconditioning voor binnengebruik, 1250W, 230V Verzinkt staal, 1000x4
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4287708 |
| Artikelnummer fabrikant | NXT12B0E1U00000 |
| EAN-code | 8713574423978 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | nVent Hoffman |
| Serie | |
| Type nummer | NXT12B0E1U00000 |
| Omschrijving | AC binnen 1250W 230V |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Hoogte | 1000 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Breedte | 400 mm |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 207 - 253 V |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Functie master/slave | Ja |
| Model | Lucht/lucht |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 1250 W |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | 20 - 55 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 27 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 40,95 kg |
| Afmeting verpakking | 0,312 x 0,462 x 1,078 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.310,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st