Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1616250050
Brutoprijs
18,37
Hummel - Wartel kabel-/buisinvoer - 1616250050
Ons artikelnummer
1004821
Artikelnummer fabrikant
1616250050
Type nummer
1616250050
EAN-code
4033878431740
Geschikt voor kabeldiameter
14 - 18 mm
Type schroefdraad
Metrisch
Nom. draadmaat metrisch/Pg
25
Met trekontlasting
Nee
Materiaal
Metaal
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
HSK-M-EMC-EX M25X1,5 M25X1,5 14-18MM MESSING 7MM
Kabelwartel HSK-M-EMC-Ex, metrisch, M 25 x 1,5, klembereik 14 - 18, vernikkeld messing, EMC, Ex-e, temp.bereik -20 - 95
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1004821 |
| Artikelnummer fabrikant | 1616250050 |
| EAN-code | 4033878431740 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | HSK-M-EMC-Ex |
| Type nummer | 1616250050 |
| Omschrijving | HSK-M-EMC-EX M25X1,5 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 14 - 18 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 25 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Schroefdraadlengte | 7 mm |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 95 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Ja |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Voor explosieveilige zone stof | 20, 21, 22 |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Afgeschermd | Ja |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,052 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,03 x 0,024 M |
| Volle verpakking bevat | 25 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 18,37 per 1 st |
Artikel bevat 1 st