Hummel - Aardingslus wartel kabel-/buisinvoer - 1022250050
Brutoprijs
1,12
Hummel - Aardingslus wartel kabel-/buisinvoer - 1022250050
Ons artikelnummer
2150001
Artikelnummer fabrikant
1022250050
Type nummer
1022250050
EAN-code
4033878400067
Geschikt voor warteldraadsoort
Metrisch
Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg
26
Materiaaldikte
1.5 mm
Aansluitwijze
Schroef
Lengte
61.5 mm
Productomschrijving
Exios aardingsclip M25 AARDINGSCLIP
Aardingsclip, metrisch, M 25, messing, geen EMC, Ex-e/-d
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2150001 |
| Artikelnummer fabrikant | 1022250050 |
| EAN-code | 4033878400067 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardingslus wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Hummel |
| Serie | Aardplaat |
| Type nummer | 1022250050 |
| Omschrijving | Exios aardingsclip M25 |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geschikt voor warteldraadsoort | Metrisch |
| Geschikt voor draadmaat metrisch/Pg | 26 |
| Materiaaldikte | 1.5 mm |
| Aansluitwijze | Schroef |
| Lengte | 61.5 mm |
| Materiaal | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 15 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,006 kg |
| Afmeting verpakking | 0,026 x 0,026 x 0,062 M |
| Volle verpakking bevat | 40 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1,12 per 1 st |
Artikel bevat 1 st