Hager - Magneetschakelaar - EVN125C
Brutoprijs
585,00
Hager - Magneetschakelaar - EVN125C
Ons artikelnummer
4193944
Artikelnummer fabrikant
EVN125C
Type nummer
EVN125C
EAN-code
3250612236473
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V
37 kW
Type stuurspanning
AC/DC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
190 - 240 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
190 - 240 V
Aantal hoofdcontacten als maakcontact
4
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EVN125C MAGNEETSCHAKELAAR 4P,
Magneetschakelaar 4P, 125 A bij AC-1, 230 VAC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193944 |
| Artikelnummer fabrikant | EVN125C |
| EAN-code | 3250612236473 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaar |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | EVN125C |
| Omschrijving | Magneetschakelaar 4P, 125 A bij AC-1, 230 VAC |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 37 kW |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 190 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 190 - 240 V |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 125 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 80 A |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte | 122 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 170 mm |
| Diepte | 142 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 190 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 190 - 240 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,885 KG |
| Afmeting verpakking | 0,14 x 0,19 x 0,19 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 585,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st