Hager - Nevenapparaat modulair - EVA003
Brutoprijs
14,30
Hager - Nevenapparaat modulair - EVA003
Ons artikelnummer
4193878
Artikelnummer fabrikant
EVA003
Type nummer
EVA003
EAN-code
3250612232017
Apparaatmontage
Hulpcontact/relais
Aantal foutsignaalschakelaars
0
Nom. (meet)schakelstroom
15 A
Nom. (meet)spanning
500 V
Met autotest voor aardlekfunctie
Nee
Productomschrijving
EVA003 HULPCONTACTBLOK 1NO+1NC VOOR EV040…EV170, EVN063…EVN200
Hulpcontactblok 1NO+1NC voor EV040…EV170, EVN063…EVN200
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193878 |
| Artikelnummer fabrikant | EVA003 |
| EAN-code | 3250612232017 |
| Artikelklasse (ETIM) | Nevenapparaat modulair |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | EVA003 |
| Omschrijving | Hulpcontactblok 1NO+1NC voor EV040…EV170, EVN063…EVN200 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Apparaatmontage | Hulpcontact/relais |
| Aantal foutsignaalschakelaars | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 15 A |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Met autotest voor aardlekfunctie | Nee |
| Geschikt voor max. aantal polen hoofdapparaat (totaal) | 4 |
| Geschikt voor max. stroom hoofdapparaat | 16 A |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Functie | Hulpschakelaar |
| Spanningstype | AC/DC |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,165 KG |
| Afmeting verpakking | 0,05 x 0,045 x 0,175 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 14,30 per 1 st |
Artikel bevat 1 st