Hager - Magneetschakelaar - EVN080E
Brutoprijs
535,00
Hager - Magneetschakelaar - EVN080E
Ons artikelnummer
4193943
Artikelnummer fabrikant
EVN080E
Type nummer
EVN080E
EAN-code
3250612236466
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V
22 kW
Type stuurspanning
AC/DC
Nom. stuurspanning bij DC
24 - 27 V
Aantal hoofdcontacten als maakcontact
4
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact
0
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
EVN080E MAGNEETSCHAKELAAR 4P,
Magneetschakelaar 4P, 80 A bij AC-1, 24 VDC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4193943 |
| Artikelnummer fabrikant | EVN080E |
| EAN-code | 3250612236466 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaar |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | EVN080E |
| Omschrijving | Magneetschakelaar 4P, 80 A bij AC-1, 24 VDC |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 22 kW |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 27 V |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 4 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 80 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 50 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 40 A |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 20 kW |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte | 74 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 115 mm |
| Diepte | 114 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 29.8 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 690 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,305 KG |
| Afmeting verpakking | 0,1 x 0,15 x 0,15 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 535,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st