Hager - Inbouwunit met verdeelklemmen - KJ125B
Brutoprijs
91,10
Hager - Inbouwunit met verdeelklemmen - KJ125B
Ons artikelnummer
1670599
Artikelnummer fabrikant
KJ125B
Type nummer
KJ125B
EAN-code
3250613803568
Hoogte
96 mm
Diepte
64 mm
Max.(meet)stroom
125 A
Breedte
170 mm
Aantal polen
4
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
KJ125B VERDEELKLEM 4P 125 A 1x10-35MM/3x6-25MM/11x1,5-16MM
Verdeelklem 4-polig 125 A 1x 10-35 mm² / 3x 6-25 mm² / 11x 1,5-16 mm²
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1670599 |
| Artikelnummer fabrikant | KJ125B |
| EAN-code | 3250613803568 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | KJ125B |
| Omschrijving | Verdeelklem 4-polig 125 A 1x 10-35 mm² / 3x 6-25 mm² / 11x 1,5-16 mm² |
| Land van Oorsprong | TN |
Technisch
| Hoogte | 96 mm |
| Diepte | 64 mm |
| Max.(meet)stroom | 125 A |
| Breedte | 170 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal klemposities per pool | 60 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,614 KG |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,115 x 0,18 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 91,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st