Hager - Inbouwunit met verdeelklemmen - KJ01C
Brutoprijs
99,40
Hager - Inbouwunit met verdeelklemmen - KJ01C
Ons artikelnummer
1041132
Artikelnummer fabrikant
KJ01C
Type nummer
KJ01C
EAN-code
3250613800222
Hoogte
86 mm
Diepte
44 mm
Max.(meet)stroom
125 A
Breedte
129 mm
Aantal polen
4
Productomschrijving
KJ01C 2X25/10X16QMM VERDEELKL VERDEELKLEM
Verdeelklem 4-polig 125 A 2 x 35 mm²
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1041132 |
| Artikelnummer fabrikant | KJ01C |
| EAN-code | 3250613800222 |
| Artikelklasse (ETIM) | Inbouwunit met verdeelklemmen |
| Merk | Hager |
| Serie | |
| Type nummer | KJ01C |
| Omschrijving | Verdeelklem 4-polig 125 A 2 x 35 mm² |
| Land van Oorsprong | TN |
Technisch
| Hoogte | 86 mm |
| Diepte | 44 mm |
| Max.(meet)stroom | 125 A |
| Breedte | 129 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal klemposities per pool | 48 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,438 KG |
| Afmeting verpakking | 0,085 x 0,095 x 0,15 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 99,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st